Bez względu na to, czy zdecydujesz się na zakup nowego mieszkania, czy też mieszkania z drugiej ręki, pamiętaj, że każda z tych opcji daje Ci możliwość zamieszkania w komfortowej i nowoczesnej przestrzeni o doskonałej konstrukcji i wykończeniu. Zawsze marzyłeś o tym, by mieszkać w jasnym mieszkaniu, zaprojektowanym przez architekta? Twoje marzenie może stać się rzeczywistością! Dziś wielu deweloperów oferuje takie mieszkania na etapie przed oddaniem do użytku. Możesz wybierać spośród różnych rozwiązań wnętrz, a nawet fundować własne pomysły na nowe produkty. Kupując je na etapie budowy oszczędzasz pieniądze!

Nowe mieszkanie od dewelopera

Otwórz drzwi do świata małych mieszkań i przekonaj się, że życie w takiej przestrzeni może być przyjemne i wygodne. Ten artykuł pomoże Ci znaleźć mieszkanie Twoich marzeń: od tych o ciekawych formach aranżacyjnych po te ze zrównoważonej architektury. Sprawdź nowe mieszkania firmy Apart w Płocku. Jeśli wprowadzasz się do nowego mieszkania, nie bój się współpracować ze swoim architektem i dekoratorem. Ergonomiczne rozwiązania i odpowiednio kompaktowe projekty mieszkań pomogą Ci stworzyć idealny dom, który będzie zarówno przytulny, jak i wygodny.

Zmiany w projekcie

Jeśli potrafisz to sobie wyobrazić, możesz to urzeczywistnić. Przesunięcie ściany, by stworzyć więcej miejsca w kuchni, albo rozbudowa mieszkania, byś mógł dodać pełną łazienkę na innym piętrze. Jakakolwiek jest Twoja wizja przyszłości, pozwól nam ją zrealizować! Łazienkę możesz udekorować wybranymi przez siebie tapetami, zrobić nowoczesny prysznic z wieloma głowicami i dostosować położenie okien do swoich upodobań. To jest projekt mieszkania, w którym chcielibyśmy mieszkać. Po otrzymaniu kluczy stopniowo wprowadzamy swoje plany w życie i zmieniamy mieszkanie tak, by bardziej nam odpowiadało. Przy odrobinie szczęścia już teraz będziemy mieli piękne miejsce do życia!

Większy wybór mieszkań

Im wcześniej zdecydujesz się na zakup, tym większy wybór. Im wcześniej się zdecydujesz – tym bardziej zróżnicowany będzie wybór nieruchomości. Wszystkie mieszkania możesz zobaczyć np. tutaj.: www.apartgd.pl. Kupno mieszkania na rynku pierwotnym to gwarancja, że jeśli nie będziesz zadowolony z mieszkania lub jego lokalizacji, będziesz mógł je odsprzedać, kiedy będziesz tego potrzebował.

MDM czyli Mieszkanie Dla Młodych

Prawo pozwala na udzielenie kredytu w wysokości do 20 procent wartości nowego mieszkania kupowanego przez jedną osobę w wieku do 35 lat i dwie osoby w wieku od 23 do 35 lat lub dwie osoby w wieku powyżej 35 lat (w obu przypadkach jedna z nich musi być kupującym). W ramach programu Mieszkanie dla Młodych można ubiegać się o dopłatę do kredytu w wysokości nieprzekraczającej 75% wartości nowego mieszkania. Istnieje możliwość zakupu mieszkania na rynku wtórnym, a następnie ubiegania się o dopłatę do kredytu z programu Mieszkanie dla Młodych.